پیام فرستادن
aboutus

Tianjin Ruiyuan Electric Material Co,.Ltd

Tianjin Ruiyuan Electric Material Co,.Ltd
1
نوع کسب و کار: سازنده
توزیع کننده / عمده
شرکت تجاری
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی
آمریکای جنوبی
اروپای غربی
اروپای شرقی
آسیای شرقی
خاورمیانه
افریقا
مارک های: روویوان
تعداد کارمندان: >100以上
فروش سالانه: 2Mllion-3Million
سال تاسیس: 2002
صادرات کامپیوتر: 70% - 80%
دربارهی ما
معرفی

RUIYUAN در سال 2002 تاسیس شد و در شهر تیانجین، دومین شهر بندری بزرگ چین واقع شده است. ما بر روی انواع سیم های با کیفیت بالا تمرکز کرده ایم: سیم مسی گرد لعابی، سیم عایق سه گانه مسی میناکاری شده مستطیلی، سیم لیتز با پوشش ابریشم، سیم اتصال. و سیم های لعابی مخصوص به مدت 21 سال. Ruiyuan یکی از پیشگامان تولید سیم های لعابی میکرو نازک زیر 0.03 میلی متر در چین است.تیم تحقیق و توسعه ما 20 سال تجربه در بازار دارد.در سال 2019، بهترین قطر ما 0.011 میلی متر است و تولید انبوه به دست آمده است.همه محصولات ما دارای گواهینامه UL، RoHS، مطابق با استانداردهای صنعتی IEC60317، JIS C 3202، NEMA، NW82 هستند.

تاریخ

Ruiyuan که در سال 2002 تأسیس شد، به مدت 21 سال در زمینه تولید سیم مسی لعابی فعالیت داشته است.ما یکی از پیشگامان تولید سیم های لعابی میکرو نازک زیر 0.03 میلی متر در چین هستیم.ما ده سال است که به هدف "صفر سوراخ پس از کشش" رسیده ایم.در سال 2019، بهترین قطر ما 0.011 میلی‌متر است و تولید انبوه به دست آمده است. هنگامی که نمایشگرها صنعت ترانسفورماتور را برمی‌گردانند، ما اولین برند چینی با سهمی از کیک هستیم. ما بهترین تکنیک‌های تولید و مواد مینا را برای ایجاد ترکیب می‌کنیم. یک سیم لعابی با کیفیت بالا و بهترین در کلاس.سیم لعابی در قلب فناوری قرار دارد که ما هر روز از آن استفاده می کنیم - وسایل برقی، ژنراتورها، ترانسفورماتورها، توربین ها، سیم پیچ ها و موارد دیگر.امروزه Ruiyuan ردپای جهانی برای حمایت از شرکای ما در بازار را دارد.

Ruiyuan به عنوان یک تامین کننده پیشرو سیم میناکاری شده، بهترین تکنیک های تولید و مواد میناکاری را برای ایجاد سیم لعابی با کیفیت بالا و بهترین در کلاس خود ترکیب می کند.امروزه Ruiyuan ردپای جهانی برای حمایت از شرکای ما در بازار را دارد.

سرویس

Ruiyuan دارای میراث نوآوری است، همراه با پیشرفت در سیم های لعابی، شرکت ما از طریق تعهد تزلزل ناپذیر به یکپارچگی، خدمات و پاسخگویی به مشتریان خود رشد کرده است. ما به عنوان یک تامین کننده پیشرو سیم مسی لعابی، شهرت خود را برای ارائه تجربه مشتری برتر و کیفیت و همکاری درجه یک به دست آورده ایم. ما مشتاقانه منتظریم تا بر اساس کیفیت، نوآوری و خدمات به رشد خود ادامه دهیم. ما با برندهای مشهور بین المللی سیم های لعابی برای تولید، فناوری، مواد خام رقابت می کنیم. ما از نظر "خدمات، پاسخ سریع" از آنها پیشی می گیریم. مشتریان شناخته شده بیشتری ما را به عنوان تامین کننده انتخاب می کنند - فیلیپس، بوش، پاناسونیک، سامسونگ ...

تیم ما

Ruiyuan بسیاری از استعدادهای برجسته فنی و مدیریتی را جذب می کند و بنیانگذاران ما با چشم انداز بلند مدت ما بهترین تیم را در این صنعت ساخته اند. ما به ارزش‌های هر یک از کارکنان احترام می‌گذاریم و بستری را برای آنها فراهم می‌کنیم تا Ruiyuan را به مکانی عالی برای رشد شغلی تبدیل کنیم.

اطلاعات تماس